• Şile İlçesi Geneli Köy Binaları Bakım Onarım Ve Ek Hizmet Yapıları İnşaatı

PROJE DETAYLARI

İlçesi

Şile

Temel Alan

Hizmet Yapıları

Yüklenici Firma

Demce Yapı İnş.San.Tic. A.Ş.

Kontrol Mühendisi

Hanifi ÖZGÖREN

PROJE BİLGİLERİ

  • Projede; Toplam İnşaat Alanı 5160 m2’dir.

    Şile İlçesi Geneli Köylerde Muhtelif Bakım Onarım İşleri İle Yeni Ek Hizmet Yapıları Tesis Edilmesi İşidir.

FİZİKİ GERÇEKLEŞME

%100

Şile Korucuköy Köyün de İmlatlar Devam Etmektedir. Şile Ovacık Köyü Köyün de İmlatlar Devam Etmektedir. Şile Veterinerlikte İmlatlar Devam Etmektedir. Şile Satmazlı Köyün de İmlatlar Devam Etmektedir.

İsim

Şile Karamandere Köyün de İmlatlar Devam Etmektedir. Şile Kurfallı Köyün de İmlatlar Devam Etmektedir. Şile Sofular Köyün de İmlatlar Devam Etmektedir. Şile İmrenli Köyün de İmlatlar Devam Etmektedir.

Şile Kurfallı Köyün de İmlatlar Devam Etmektedir. Şile Ağva Yakuplu Camii İmlatlar Devam Etmektedir. Şile Yumuşakköy Camii Kurşun İmalatı,Devam Etmektedir.

Şile Ahmetli Köyün de İmlatlar Devam Etmektedir. Şile Sofular Mah. İmlatlar Devam Etmektedir.  Şile Hacıköy Camii Kurşun İmalatı, Horosan Harcı İmlatı Devam Etmektedir. Şile Bozgaca Köyün de İmlatlar Devam Etmektedir.

BOZGOCA 4 adet bina mantolama ve boya bitti. SOFULAR 1 adet okul 1 adet lojman mantolama bitti. KALEALTI camii mantolama ve iç boya bitti. ERENLER 2 adet bina mantolama, pvc,iç boya ,dekoratif ve çatı imalatları bitti. ULUPERİT 2 adet lojman 1 adet okul mantolama ve boya bitti. KARAMANDERE mantolama, çatı imalatları, iç alçı ve boya bitti. ORUÇLU KÖYÜ 4 adet mantolama ve boya bitti. UVEZLİ 2 adet bina mantolama ve boya bitti. YEŞİLVADİ 2 adet çatı imalatı bitti. ÇAYIRMAŞI  1 adet bina boyası 1 adet mantolama ve boya bitti.

Projeyi Oyla!

Düşünceni Paylaş

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.