• Metrobüs İstasyonları Rehabilitasyon İnşaatı

PROJE DETAYLARI

İlçesi

Bahçelievler / Şirinevler

Temel Alan

Ulaşım

Yüklenici Firma

Güneş-Yol İnşaat Asfalt Taahhüt ve Tic.A.Ş.& Işıldak İnşaat ve Taahh.Ticareti (Adem Işıldak) İş Ortaklığı

Kontrol Mühendisi

Bilal TÜRKER

PROJE BİLGİLERİ

  • 10 m Eninde ve 90 m Uzunluğunda Prefabrik Modüler Ardgerilmeli Kiriş İmalatı

  • 11 Adet Prefabrik Rampa Temelleri İmalatı

  • 46,90 M Uzunluğunda ve 9,20 m Genişliğinde Engelli Vatandaşlarımızdan Rahatlıkla Kullanabileceği Rampa Yapılması

  • Şirinevler Meydanı Tarafında 190 x 190 Ebatlarında Asansör Yapılması

  • Yapılan Şirinevler Üstgeçidinin Ataköy Metro İstasyonu ile Entegre Edilmesi

  • Sarıyer İlçesi Zekeriyaköy 1. Cadde – Kilyos Cad. Arası İmar Yolu Uygulama Projesi: Proje Alanı Çevre Güvenlik Önlemleri Alınıyor. 2 Km Uzunluğunda 1x1 Olan Mevcut Yolun 2 X2 Olacak Şekilde Genişletilmesi, Yağmuruyu ve Atık Su Hatları Ile Gerekli Haberleşme Sistemleri Imalatları, Kaldırım – Teretuar Imalatları, Yol Aydınlatma İmalatları Mevcut Dere Üzerine 1 Adet Köprü İmalatı Yapılacaktır.

FİZİKİ GERÇEKLEŞME

%82,45

4 Adet Köprü Ayaklarından 3 Tanesinin (1 Aksi , B Aksi, A Aksi) Temel Kolon ve Başlık Kirişi İmalatları Tamamlanmış Olup, Metrobüs Güzergahında Bulunan 2 Aksinin Kazı ve Beton İmalatları Devam Etmektedir.

Ataköy Metro İstasyonu ile Üstgeçidin Entegrasyonunu Sağlayacak Sistemin Temel, Perde, Kolon İmalatlari Tamamlanmış ve Döşeme İmalatları Devam Etmektedir.

Köprü A Aksı Kazık ve Temel İmalatları Tamamlandı. Kolon ve Başlık Kirişi İmalatları Devam Etmektedir. Köprü B Aksı Temel, Kolon ve Başlık Kirişi İmalatları Tamamlandı.

Köprü 1 Aksı Temel ve Kolon İmalatları Tamamlandı. Köprü A1 ve A2 Aksları Temel İmalatları Tamamlandı. Kolon ve Başlık Kirişi, Döşeme Betonu İmalatları Devam Etmektedir.

Köprü Üzeri, Rampa ve Merdiven Altı Parapet Betonları Tamamlandı. Köprü Üzeri, Rampa ve Merdiven Paslanmaz Korkulukları Tamamlandı.

Köprü ve Rampa Döşeme Betonları Tamamlandı. Eski Köprü Söküm İmalatları Tamamlandı. Çevre Düzenlemeler Tamamlandı.

Köprü Üzeri ve Rampa Bordür İmalatları Tamamlandı. Merdiven Paslanmaz Korkulukları ve Küpeşteleri Tamamlandı. Şirinevler Meydan Yürüyen Merdiven İmalatı Tamamlandı. Şirinevler Meydan Asansör İmalatı Tamamlandı. Merdiven Granit Kaplama İşleri Tamamlandı. Şirinevler Üst Geçit Boya İşleri Tamamlandı. Şişli İlçesi Okmeydanı Kavşağı O2 Bağlantı Yolu Yaya Üst Geçiti Rampa İmalatı Tamamlandı.

Şirinevler Metrobüs Yaya Üstgeçidi İmalatları Tamamlandı. Sarıyer Zekeriyaköy 1. Cadde- Kilyos Cad. Arası İmar Yolu İnşaatı Devam Ediyor.

Projeyi Oyla!

Düşünceni Paylaş

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.