• Mardin İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası İnşaatı

PROJE DETAYLARI

İlçesi

Artuklu

Temel Alan

Hizmet

Yüklenici Firma

Miraç-Yol Altyapı Üstyapı İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Kontrol Mühendisi

Cemal SARI

PROJE BİLGİLERİ

  • Mardin İli Merkez İlçesi, Yalım Mahallesi 3217 Nolu Parsel Üzerinde Yapılacak Olan Mardin Merkez İl Emniyet Müdürlüğü Binası İle Müdürlüğe Ait Yemekhane Ve Sosyal Tesis Olarak Kullanılması Planlanan Birbirinden Bağımsız 2 Adet Yapı Proje Kapsamında Bulunmaktadır.

  • 38.544 M2 Alan Üzerinde Bina İnşaatı Yapılacaktır. Yapılar 2 Adet Binadan Oluşmaktadır. Sosyal Tesis Ve Yemekhane Olarak Kullanılacak Olan 2 Katlı Binanın Oturma Alanı Yaklaşık Olarak 1050 M2 Dir. Büyük İdari Binanın Oturma Alanı İse Yaklaşık Olarak 9375 M2 Dir. Planlanan Yapıların Toplam Oturma Alanları İse Yaklaşık 10425 M2 Dir.

FİZİKİ GERÇEKLEŞME

%91,66

Emniyet Binası,  Konferans ve Yemek Salonu Binasının Sıva İmalatları Tamamlanmıştır. Yapısal Peyzaj İmalatları Başlamıştır. Her İki Binada Giydirme Cam Cephe Kaplama İmalatları Devam Etmektedir. Tesviye Betonu ve Şap İmalatları Devam Etmektedir. Elektrik ve Mekanik İmalatları Devam Etmektedir.

Projeyi Oyla!

Düşünceni Paylaş

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.