• Kartal 2. Zırhlı Tugay Komutanlığına Er Pavyonları, Karargah Binası İle Teshin Merkezi Ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı

PROJE DETAYLARI

İlçesi

Kartal

Temel Alan

Hizmet Yapısı Projeleri/Hizmet Binaları

Yüklenici Firma

Sereda İnş. San.ve Tic .A.Ş -MKS Proje İnş.Taah.San.ve Tic. Ltd. Şti.

Kontrol Mühendisi

Ali Rıza ŞENOCAK

TEKNİK BİLGİLER

  • Proje Yaklaşık 14.980 m² Parsel Alanında Uygulanmaktadır.

  • Proje Kapsamında, 2 Adet Tek Katlı 1470 m² Taban Alanına Sahip Er Misafirhanesi (Pavyonu), 1 Adet Tek Katlı 490 m² Taban Alanına Sahip Tabur Karargâh Binası İle 1 Adet Tek Katlı 406 m² Taban Alanına Sahip Teshin Merkezi Binası ve Çevre Düzenleme İmalatları Yapılmaktadır.

FİZİKİ GERÇEKLEŞME

%96,94

Karargâh Binası Mermer Denizlik İmalatı Tamamlandı. Er Pavyonu A Blok Yatakhane Mermer Denizlik İmalatları Devam Ediyor.

İsim

Er Pavyonu B Blok Tuğla Duvar İmalatı Devam Ediyor. Er Pavyonu A Blok İdari Kısım Döşeme Kalıp Demir İmalatı Tamamlanıp Betona Hazır Hale Getirildi.

Teshin Merkezi Bodrum Kat Kolon Perde İmalatlarına Başlandı. Isı Tünelinin Er Pavyonları Arasından Geçen 30 Mt lik Kısmın Demir Donatı Montajı Tamamlanıp Betona Hazır Hale Getirildi.

Yağmur Suyu ve Atık Su Kazıları Devam Ediyor. Yağmur Suyun da 8 Atık Suda 5 Nolu Bacalara Kadar Gelindi.

Er Pavyon Binaları, Tabur Karargâh Binası Teshin Merkezi Kalıp Demir Ve Beton İmalatları Tamamlandı. Er Pavyonu A Ve B Blok, Tabur Karargah Binası Teshin Merkezi Drenaj Borusu Döşenmesi İle Çakıl İle Drenaj Yapılması Tamamlanmıştır.  Er Pavyonu A Ve B Blok, Tabur Karargâh Binası  Tuğla Duvar  Tuğla Duvar İmalatları Tamamlanmıştır.

Er Pavyonları A Ve B Blok, Tabur Karargah Binası Ahşap Çatı İmalatları , Kiremit Örtüsü Ve Çinko Oluk İşleri Tamamlanmıştır. Er Pavyonu A Ve B Blok, Tabur Karargâh Binası Alçı Sıva İşleri Tamamlanmıştır.  Er Pavyonu A Ve B Blok, Tabur Karargâh Binası Pencere Denizlik Tamamlandı, Sac Kapı Kasaları Ve Pencere Kör Kasaları Tamamlandı, Pvc Pencere Doğramaları Montajı Devam Ediyor.

Elektrik Tesisatı  İmalatları Devam Ediyor. Sıhhi Tesisat İmalatları Devam Ediyor.Altyapı Saha Dışı Ve Saha İçi Atıksu Ve Yağmursuyu Kazı Ve Boru Döşenmesi Tamamlandı. Isı Kanalı Kazı, Kalıp, Demir Ve Betonu (Tabur Karargah Binası Er Pavyonu Arası) Tamamlandı.

Isı Kanalı Kazı, Kalıp, Demir Ve Betonu (Teshin Merkezi Er Pavyonu Arası) Devam Ediyor. Çevre İhata Duvarı Devam Ediyor. Çevre Saha Tesviye Kazısı Ve Yol Stabilize Serilmesi Ve Dolguları Devam Ediyor. Tabur Karargah Binası Alüminyum Doğramalar Takıldı. Tabur Karargah Binası Ve Er Pavyonu A Ve B Blok Taban Seramik İmalatları Tamamlandı.

Projeyi Oyla!

Düşünceni Paylaş

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.