• İBB Kasımpaşa Ek Hizmet Binası Tamamlama İnşaatı

  • Cihangir Sosyal Tesisi

PROJE DETAYLARI

İlçesi

İstanbul Avrupa Yakası

Temel Alan

Hizmet Yapıları

Yüklenici Firma

DİDO-RAY Yapı San. Tic. A.Ş. + DEMCE Yapı İnş. San. ve Tic. A.Ş. (İş Ortaklığı)

Kontrol Mühendisi

Hanifi ÖZGÖREN, Mehmet YILDIZ

PROJE BİLGİLERİ

  • Cihangir Sosyal Tesisi: Bodrum Kat: Mutfak, WC, Kafeterya, Teras ( Toplam:300 m2), Zemin Kat: Mutfak, WC, Ofis, Kafeterya (Toplam: 240 m2)

  • Bahçelievler Yayla Kültür Merkezi Tiyatro Salonu; Toplam inşaat alanı 620m2 dir Tadilatı yapılacak proje iki katlıdır. Giriş ,fuayealanı, giriş rüzgarlık ,teknik oda, info,yönetici ofisi ,kulis odaları, ıslak hacimler (engelli ve normal wcler) ve 135 kişi kapasiteli asma katlı tiyatro salonu.

FİZİKİ GERÇEKLEŞME

%88,97

İBB Kasımpaşa Ek Hizmet Binası Tamamlama İnşaatıTavan Boyası İmalatları,  Kırım ve Söküm İşleri Mevcut Sulu Sistem Yangın Söndürme Tesisatı Tadilatları ve Akrilik Pencere Denizlikleri Montajları Tamamlandı. Ahşap ve Cam Bölme Montajları İçin Gereken Metal Çerçeve (Sakal) İmalatları,  Dilatasyon Fugası İmalatı ve  Kolonlarda Travertino Boya İmalatı Tamamlandı.

Tavanda Yangın İhbar Sistemi İçin Tava ve Kablolama İşleri, Havalandırma Tesisatı Kanal ve Menfez Döşenmesi Devam Ediyor. VRV Isıtma Ve Soğutma Sistemi Borulama İmalatı, Yükseltilmişi Döşeme Altında Elektrik Tesisatı İmalatları (Kablo Tavaları, Kablolama) , Tavanda Aydınlatma Rının İmalatı Devam Ediyor.

Gazbeton Duvar İmalatları, Yükseltilmiş Döşeme İmalatları, Ahşap ve Cam Bölme İmalatları Devam Ediyor.Perdelikler ve Sakallarda İtalyan Boya İmalatı, Tefrişat Montaj ve Yerleşimi Devam Ediyor. 9. Katta Bölme Duvar İmalatları Devam Ediyor.

Fatih İmam Hatip Kız Lisesi Tamamlama İnşaatı; Çatıda Su Tecriti Tamamlandı. Çelik Konstrüksiyon İmalatı Tamamlandı. Kenet Sistem Çatı İmalatı Tamamlandı. Betonarme Döşeme İmalatı Tamamlandı. Dış Cephe İmalatı Tamamlandı. Alçıpan İmalatları Devam Ediyor. İç Mekan Demir İmalatları Devam Ediyor.

Başakşehir Borsa Lisesi Onarım İnşaatı; Olur Kapsamındaki Bütün İmalatlar Tamamlandı. Geçici Kabülü Yapıldı.

Bahçelievler Yayla Kültür Merkezi Tiyatro Salonu;  Tiyatro Kulis Odalarının Duvarları Yıkıldı ve Tek Bir Mekan Haline Getirildi. Giriş Fuaye Duvar Giydirme Demir Karkasları Söküm İşlemleri Yapıldı. Tüm Tuvaletlerin İç Bölmeleri Yıkıldı. Moloz Atımı ve Araç Yüklemesi Yapıldı. Aşağı Fuaye Alanı Duvar Karkas Demir Kesimi Devam Ediyor.

Projeyi Oyla!

Düşünceni Paylaş

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.