• İstanbul Anadolu Yakası Geneli 2. Etap Cadde Düzenleme Ve Ortak Altyapı İnşaatı

PROJE DETAYLARI

İlçesi

İstanbul Anadolu Yakasi Geneli

Temel Alan

Ulaşım

Yüklenici Firma

Fıratoğlu İnşaat Taah.Tic. Ve San.Ltd.Şti.

Kontrol Mühendisi

Kemal Kılıç BOĞAZKESEN

PROJE BİLGİLERİ

  • Anadolu Yakasi Genelinde Tretuar Cadde Düzenleme (Tretuar) Çalişmalari Ve Alt Yapi İşleri

  • Kürkçüler Caddesi 1150 Mt Uzunluğunda Olup Bir Gidiş Bir Geliş Olmak Üzere İki Şeritli Bir Yoldur. Proje Kapsamında Yaklaşık 6000 M2 Yaya Alanı Düzenlenecektir. Cadde Üzerinde 130 Araçlık Otopark Cepleri Yapılacaktır. Yaya Alanlarında 50x50x12 Cm Plak Taş Ve Bazalt Bordür Kullanılacaktır. Tretuarlarda 180 Adet Ağaç, Ağaç Dibi Izgaralar İle Koruma Altına Alınacaktır.

  • Dersaadet (Cumhuriyet) Caddesi 1000 Mt Uzunluğundadır. Caddenin Birkısmı İki Gidiş İki Geliş, Birkısmı Da Giş Gelişli Yol Olarak Düzenlenecektir. Proje Kapsamında Yaklaşık 6000 M2 Yaya Alanı Düzenlenecektir. Yaya Alanlarında 12 Cm Granit Dokulu Plak Taş Ve Bazalt Bordür Kullanılacaktır. Tretuarlarda 60 Adet Ağaç Ağaç Dibi Izgaralar İle Koruma Altına Alınacaktır

  • Bosna Bulvarı 3300 Mt Uzunluğundadır. Cadde İki Gidiş İki Geliş Dört Şeritli Bölünmüş Yol Olarak Düzenlenecektir. Proje Kapsamında Yaklaşık 35.000 M2 Yaya Alanı Düzenlenecektir. Yaya Alanlarında 12 Cm Granit Dokulu Plak Taş Ve Bazalt Bordür Kullanılacaktır. Tretuarlarda 300 Adet Ağaç Ağaç Dibi Izgaralar İle Koruma Altına Alınacaktır. Cadde Boyunca 510 Araçlık Otopark Cebi Oluşturulacaktır.

  • Mimar Sinan Caddesi 1700 Mt Uzunluğundadır. Cadde Bir Gidiş Bir Geliş İki Şeritli Yol Olarak Düzenlenecektir. Proje Kapsamında Yaklaşık 14000 M2 Yaya Alanı Düzenlenecektir. Yaya Alanlarında 12 Cm Granit Dokulu Plak Taş Ve Bazalt Bordür Kullanılacaktır. Tretuarlarda 250 Adet Ağaç Ağaç Dibi Izgaralar İle Koruma Altına Alınacaktır. Cadde Boyunca 195 Araçlık Otopark Cebi Oluşturulacaktır.

  • Sancaktepe Atayolu Caddesi (Barajyolu Caddesi – Paşaköy Caddesi) Arası İmar Yolu Uygulama Projesi: Bu İş Kapsamında 600 mt Uzunluğunda Yeni İmar Yolu Açılacakdır. Mevcut Gidiş Geliş Olan 1400 mt Yol İki Gidiş İki Geliş Dört Şeritli Bölünmüş Yol Olarak Düzenlenecektir. Proje Kapsamında Yaklaşık 55.000 m³ Kazı ve 20.000 m³ Dolgu İşi Yapılacaktır.

FİZİKİ GERÇEKLEŞME

%56,21

Çekmeköy Ulubatlı Hasan Caddesinde Yaya Alanı Düzenleme İmalatları Tamamlandı.

Sancaktepe Atayolu Caddesinde Yaya Alanı ve Refüj Düzenleme İmalatları Tamamlandı.

Sancaktepe Atatürk Caddesinde Hacı Fatma Fitnat Cami Etrafı Yaya Alanı Düzenlemesi Yapıldı.

Sultanbeyli Merkez Camii Etrafı Yol ve Yaya Alanı Düzenleme İmalatları Yapıldı.

Ümraniye Kürkçüler Caddesinde Yaya Alanı Düzenleme İmalatları Tamamlandı.

Sultanbeyli Bosna Bulvarında Yaya Alanı Düzenleme İmalatları Tamamlandı, Refüj İmalatı Devam Ediyor.

Ümraniye Acısu Caddesinde Yaya Alanı Düzenleme İmalatları Tamamlandı.

Çekmeköy Turgut Özal Bulvarında Yaya Alanı Düzenleme İmalatlarına Başlandı, Devam Ediyor.

Tuzla Dersaadet (Cumhuriyet) Caddesinde Yaya Alanı Düzenleme İmalatlarına Başlandı, Devam Ediyor.

Osmangazi ve Zaloğlu Rüstem Caddeleri  3000 Mt Uzunluğundadır.  Osmangazi Caddesi İki Gidiş İki Geliş Dört Şeritli Bölünmüş Yol, Zaloğlu Rüstem Caddesi İse Bir Gidiş Bir Geliş İki Şeritli Yol  Olarak Düzenlenecektir. Proje Kapsamında Yaklaşık 22.000 M² Yaya Alanı Düzenlenecektir. Yaya Alanlarında Granit ve Bazalt Dokulu Plak Taş ve Bazalt Bordür Kullanılacaktır. Tretuarlarda 450 Adet Ağaç Ağaç Dibi Izgaralar İle Koruma Altına Alınacaktır. Cadde Boyunca 150 Araçlık Otopark Cebi Oluşturulacaktır.

Projeyi Oyla!

Düşünceni Paylaş

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.