• Gaziosmanpaşa Küçükköy Mahallesi Stadyum ve Zeminaltı Otopark İnşaatı

PROJE DETAYLARI

İlçesi

Gaziosmanpaşa

Temel Alan

Hizmet Yapıları

Yüklenici Firma

Efor Yapı İnşaat Taah. ve Tic. A.Ş.

Kontrol Mühendisi

Mehmet TAHTALI – Yusuf BOYRAZ – Şener YILDIRIM – Metin ÖZTÜRK – Hasan TORGUT

PROJE BİLGİLERİ

  • Stadyum ana tribünü, üst kot olan 874.Sokak ve semt parkı baz alınarak tasarlanmış olup seyirciler parkı da kullanarak stadyum meydanına ulaşabilmekte, meydanda konumlandırılmış bilet gişelerinden biletlerini alıp komplekse üst kottan bağlanarak rahatlıkla tribünlere ulaşabilmektedirler.

  • Stadyum 1.otopark katı haftanın belli günlerinde pazar alanı olarak kullanılabilecek şekilde tasarlanmış olup, pazar girişi 874. Sokak ile bağlanan bir meydan, dinlenme- bekleme alanı, seyir terasları ve büfe ile güçlendirilmiştir. Pazar alanı 998 tezgah kapasitelidir ve zabıta -depolama alanları vb ihtiyaçları karşılayabilmektedir.

  • Araç bağlantılarının yaya akışına engel olmayacak şekilde 868.Sokak üzerinden sağlanması öngörülmüş ve otopark girişleri bu sokak üzerinden alınmıştır. Pazar olmayan günlerde 1.otopark katında 366 ve 2. otopark katında 460 olacak şekilde toplam 826 kapalı otopark kapasitesi sağlanmıştır.

FİZİKİ GERÇEKLEŞME

%42,14

Projeyi Oyla!

Düşünceni Paylaş

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.