• Eyüp İlçesi Cengiz Topel Caddesi-Derin Sokak Arası Zeminaltı Otopark İnşaatı

PROJE DETAYLARI

İlçesi

Eyüp

Temel Alan

Ulaşım

Yüklenici Firma

FARRİN Yol Yapı İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Kontrol Mühendisi

Eray TAŞ ( İnş. Y. Müh.)

PROJE BİLGİLERİ

  • : Projede Toplam İnşaat Alanı 5.065 M2 Olup 4 Katlı Zeminaltı Kapalı Otopark Katı Mevcuttur. Her Katın İnşaat Alanı 1.266 M2 Olup, 4 Katta Toplam 118 Araç Kapasitesine Sahiptir. Otopark Sayısının %5’i Engelli Otoparkı, %2’si Elektrikli Araç Otoparkı Olarak Yapılacaktır.

  • Katlar Arası %13 Eğime Sahip Rampalar İle Dolaşılabilen Bir Otopark Planı Söz Konusudur.

  • Arazi İçindeki Eğimden Dolayı Yapının En Üst Tabliyesi Kademeli Yapılmış, En Üst Katın Döşeme Yüksekliği İse Toprak Yükünü Minimumda Tutmak İçin Kademeli Olarak Tasarlanmıştır.

  • Yapı Üzeri İnşaat Tamamlandıktan Sonra Park Alanı Olarak İşlev Görecektir.

  • Otopark İçindeki Merdivenler ve Asansörler Park Alanına Kadar Ulaşmaktadır. Bu Kattan Yeryüzünde Merdivenler Parapet Yüksekliğinde Sonlandırılmıştır. Asansör İçin Şeffaf Bir Kule Tasarımı Mevcuttur.

FİZİKİ GERÇEKLEŞME

%90

Fore Kazık İmalatı Tamamlandı. Başlık Kirişi İmalatları Tamamlandı. Yatay Ankraj İmalatlarına Devam Ediliyor. Kuşaklama Kirişi İmalatlarına Devam Ediliyor. Kazı İşlerine Devam Ediliyor. İnklinometre Okumaları Yapılıyor.

Projeyi Oyla!

Düşünceni Paylaş

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.