• Beyoğlu Muammer Karaca Tiyatrosu Restorasyon İnşaatı

PROJE DETAYLARI

İlçesi

Beyoğlu

Temel Alan

Hizmet Yapıları

Yüklenici Firma

Mavva Yapı Proje İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

Kontrol Mühendisi

Handan Dama BİLGİN-Mimar , Yusuf BOYRAZ-Elektrik Müh, Şener YILDIRIM-Makine Müh,  Akın BARUN-Harita Müh.

PROJE BİLGİLERİ

  • Depreme karşı güvenli olmayan mevcut yapı yıkılarak, aslına uygun ve çağımızın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde Karaca tiyatrosunun özgün tasarım konseptiyle yeniden inşaa edilecektir. Tarihi eser kısımlar korunacak ve Kurul onaylı projeye göre restorasyonu yapılacaktır.

  • Proje 2 Bodrum Kat ,1 Zemin Kat ,3 Normal Kat ve 1 Asma kattan oluşmaktadır. 2. Bodrum Katta (Eski Fransız Mahkeme Binası Girişi) yük asansörü, personel asansörü ve merdiven ,1. Bodrum katta tonozlu mekanlar korunup, sergi alanları ve teknik hacimler, Zemin katta giriş holü, idari birimlerin bir kısmı, kulisler, kulis yardımcı birimleri, vestiyer, bilet gişesi, asansör ve merdiven holü, Asma katta; idari birim, mescit ve abdesthane ;1. Normal katta alt fuaye, alt seyirci salonu, sahne, teknik hol, merdiven ve asansör ;2. Normal katta üst fuaye, seyirci balkonu, idari ofis, ışık ve kontrol odası, dimmer odası,3. Normal katta kokteyl alanı, kafe, kış bahçesi ve teras bulunmaktadır.

FİZİKİ GERÇEKLEŞME

%0

Projeyi Oyla!

Düşünceni Paylaş

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.